Letní letenky z Prahy do švýcarské Ženevy na prodl. víkendy
7.2.2024

Letní letenky z Prahy do švýcarské Ženevy na prodl. víkendy

1 368

O této nabídce

Navštivte dechberoucí Švýcarsko a nechte se okouzlit nejen alpskými vrcholky. Konkurence aerolinek Eurowings a easyJetu opět přináší ovoce v podobě levných letenek na lince z Prahy do Ženevy. Za cenovku začínající na 1 368 Kč pořídíte zpáteční letenky na prodloužené víkendy po celý červen a od poloviny srpna do září, kdy si užijete i příjemné počasí. Co třeba od pátku 6. září do pondělí 9. září?

Ať už poletíte s Eurowings nebo s easyJetem, v ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho od 704 Kč za let. Přípatku od 791 Kč v jednom směru podléhá i odbavené zavazadlo.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do malebné Ženevy a dál

Ženeva je často nazývána hlavním městem míru, a svému jménu dostává. Poklidně si leží na březích křišťálově průzračného jezera, schovaná mezi zasněženými vrcholky Alp. V srdci dlážděného Starého města se mohutně tyčí katedrála St. Pierre a celé centrum je tak maličkaté, že ho v klidu projdete pěšky. Vydejte se ale i za hranice Ženevy, poznávejte přírodní bohatství dechberoucího Švýcarska i nedaleké Francie. Vždyť je to jen kousek na nejvyššího evropského velikána Mont Blanc!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Plánujete ve Švýcarsku zůstat déle a odhalit jeho zákoutí? Nejpohodlněji tak učiníte s půjčeným autem – široký výběr najdete v naší autopůjčovně. Vyjde vás od 2 280 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švýcarska

Do Švýcarska nejsou nutná žádná opatření v podobě testů nebo očkovacích certifikátů. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Švýcarsku“.

Náhled letenky z Prahy do Ženevy za 1 368 Kč
Letní letenky z Prahy do švýcarské Ženevy na prodl. víkendy

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Ženeva (GVA)

easyJet

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)