Letní letenky z Prahy do Říma
4.6.2024

Letní letenky z Prahy do Říma

1 073

O této nabídce

Atmosféru Říma prostě musíš zažít – vždyť komu by se nelíbily ty malebné uličky, antické památky a den zakončený vynikající pizzou a gelatem? Tak využij letních letenek z Prahy do Říma, které ulovíš díky aerolince Wizz Air. Za pěknou cenovku 1 073 Kč je dostupná široká škála termínů od června až do září. Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud poletíš alespoň ve dvou, členství se ti vyplatí při první zpáteční letence. Tak si dopřej prodloužený víkend v Římě například od 13. do 16. července. 

V ceně letenky máš jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm, se kterým si na pár dní v Římě bohatě vystačíš. Pokud potřebuješ větší kabinové zavazadlo, přikoupíš si ho v rámci služby Priority od 755 Kč za směr. Příplatek za odbavené zavazadlo do 10 kg tě vyjde od 840 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Všechny cesty vedou do Říma

Je kolébkou evropské kultury a civilizace, a ještě k tomu tak nádherný a majestátní. Řím prostě nesmí chybět na bucket listu žádného cestovatele. Fontány zdobené krásnými sochami se tam střídají s uměním proslulého Michelangela, co třeba takové fresky Sixtinské kaple! A vlastně celý Vatikán, sídlo papeže, je jako z pohádky. Toulej se uličkami a nech se opálit horkým italským sluncem. Zastav na výborné jídlo, vůně špaget “alla carbonara” sypaných jemňoučkým pecorinem tě nenechá dlouho otálet. A pokud by tě to náhodou v Římě už nebavilo (jakkoliv nemožné nám to připadá), je to jen kousíček do města Tivoli nebo na pláž Lido di Ostia.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 1 073 Kč

Letní letenky z Prahy do Říma


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)