Letní letenky z Prahy do Milána
28.5.2024

Letní letenky z Prahy do Milána

od 970 Kč

O této nabídce

Navštiv severní Itálii a dopřej si nákupy v hlavním městě módy a nebo vyměň město za nádhernou přírodu v nedalekých Alpách. Zpáteční letenky z Prahy do Milána nabízí aerolinka Wizz Air za skvělou cenu během léta. Celá řada termínů je k mání od konce června do srpna letošního roku za 970 Kč, tedy i přes letní prázdniny a nabídka je opravdu široká. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, takže jestli poletíš ve dvou, členství se ti vyplatí při první zpáteční letence. Tak navštiv milovanou Itálii například v termínu od 3. do 6. července, kdy i využiješ státní svátek.

V ceně letenky máš příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinový bágl si přikoupíš v rámci služby Priority od 1 150 Kč za směr. Odbavený kufr do 10 kg tě vyjde od 630 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha. 

Na nákupy nebo za alpskou přírodou

Mmmmm Miláno! Tohle přitažlivé město hýří bohatou kulturou a krásnou architekturou, jeho ulicemi klapají podpatky vždy stylově oblečených Italek a voní vůně čerstvé kávy. Tou starou krásou oplývá úchvatný milánský dóm či prosklené stropy galerie Vittorio Emanuele, naopak moderní krásu najdeš pod zlatou fasádou muzea umění Fondazione Prada. A už jsi slyšel o zeleném mrakodrapu Bosco Verticale neboli vertikálním lese? Jakmile se slunce přiblíží k obzoru, hoď se do gala a vydej se na passeggiatu, večerní procházku osvětleným městem, a skleničku aperitivu, pro Miláňany tolik typického.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vydej se do nedalekých Alp v super káře, která na tebe čeká v naší autopůjčovně. Půjčovné během léta tě vyjde od 503 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Milána za 970 Kč
Letní letenky z Prahy do Milána

Bude se hodit

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)