Letní letenky z Prahy do Benátek
18.5.2023

Letní letenky z Prahy do Benátek

od 669

O této nabídce

Poznejte romantické Benátky a užijte si léto v nedalekých oblíbených letoviscích u Středozemního moře. U aerolinky Wizz Air ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Benátek od 669 Kč. Příkladovým termínem je odlet 28. července a návrat 2. srpna a za skvělou cenu pořídíte letenky od června do srpna, tedy po celé léto. V Benátkách můžete strávit jen pár dní, prodloužený víkend, nebo poznávačku města spojte s několikadenním odpočinkem na pobřeží Jaderského moře.

Nejlevnější tarif obsahuje jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Za větší příručák získáte v rámci služby Priority, za kterou si připlatíte od 940 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 725 Kč za jeden směr.

Na nejnižší ceny u Wizz Airu dosáhnou členové Wizz Discount Clubu. Pokud cestujete ve dvou nebo plánujete létat s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení členství. Ostatní si budou muset trochu připlatit.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Již se nemusíte prokazovat negativním testem, očkovacím certifikátem, ani dalšími dokumenty. Aktuální opatření a více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Romantické Benátky

Siluety gondol a kamenných oblouků mostu Ponte di Rialto se noří z ranní mlhy stoupající z klidné hladiny kanálu. Mohutné kupole zdobí nebe nad náměstím svatého Marka. Že to zní jako sen, jako pohádka? Benátky jsou mnohými nazývány nejromantičtějším městem světa, i taková Paříž by se mohla jít zahrabat. Prozkoumávejte ale město brzy po ránu nebo naopak těsně než se slunce začne nořit za obzor, ať se vyhnete davům všech těch, kteří Benátky tak milují. Sedněte na vaporetto a nechte se dovézt i na okolní ostrůvky, zkuste třeba okouzlující a pestrobarevné Burano.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 669 Kč
Letní letenky z Prahy do Benátek

Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)