Letní Itálie: Turín z Prahy
12.6.2023

Letní Itálie: Turín z Prahy

od 1 303

O této nabídce

Prozkoumejte severozápadní Itálii díky aerolince Ryanair. Ta nabízí levné zpáteční letenky do města Turín z Prahy od 1303 Kč. Termíny jsou k mání po celé léto, tedy od letošního června do konce srpna. Jako příkladový termín uvádíme odlet 24. a návrat 28. června. Vydejte se do nedalekých Alp či ke Středozemnímu moři.

V ceně máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm, větší příruční zavazadlo si budete muset přikoupit v rámci služby Priority od 426 Kč v jedno směru. Odbavené zavazadlo vás vyjde od 390 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Cesty do oblíbené Itálie jsou zcela bez omezení. Nepotřebujete očkování, test ani vstupní formulář. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Turín – vstupní brána do Alp i k moři

Turín, neprávem opomíjené město severní Itálie, se často díky své extravagantní architektuře a bohaté historii honosí přezdívkou „italská Paříž“. Pravdou ale je, že v Turíně potkáte výrazně méně turistů než ve francouzském hlavním městě i než v jiných italských metropolích – a i to je důvod, proč Turín navštívit. Těmi dalšími může být vábné aroma čerstvě upražené Lavazzy, široké bulváry a rušná náměstí lemovaná romantickými paláci a kostely, krásné parky Parco del Valentino a také Parco della Colletta které přímo vybízí k procházkám, lahodná chuť turínské čokolády a samozřejmě impresivní památky jako Palazzo Reale, Duomo di Torino, Reggia di Venaria Reale nebo kostel Gran Madre di Dio. Turín má ale i druhou stránku – o co méně romantickou, o to zajímavější: je domovem fotbalového klubu Juventus a sídlem automobilky Fiat, můžete zde navštívit Museo dell’Automobile s exhibicí minulosti i budoucnosti automobilového průmyslu stejně jako mnoho dalších výborných muzeí. A pokud by vás to v Turíně přeci jen už nebavilo, vždy můžete vyrazit ochutnávat chuťově plné víno Barolo z vinařské oblasti Langhe, zajet si do italských Alp anebo naopak na jih na pobřeží Ligurského moře.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete roadtrip po severozápadní Itálii, určitě se vám bude hodit auto. To si jednoduše koupíte přes naši autopůjčovnu. Půjčení menšího, ale naprosto dostačujícího auta vás v létě vyjde od 1 199 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Turína za 1 303 Kč
Letní Itálie: Turín z Prahy

Bude se hodit

Letiště Turín (TRN)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)