Letní Aljaška z Drážďan, Mnichova nebo Norimberku
31.7.2022

Letní Aljaška z Drážďan, Mnichova nebo Norimberku

12 132

O této nabídce

Deutsche Bahn se nedávno stal prvním vlakovým partnerem aliance leteckých společností Star Alliance, díky tomu bude možné kombinovat dopravu po německé železnici se všemi aerolinkami sdruženými v alianci. V případě tohoto tipu na levné letenky na Aljašku se však jedná o již mnoho let fungující spolupráci letecké společnosti Lufthansa právě s DB v rámci programu Lufthansa Express Rail.

Vlakem německých drah se dopravíte z Drážďan, Mnichova či Norimberku do Frankfurtu, odkud již budete pokračovat letecky (na křídlech aerolinky Eurowings Discover) na Aljašku. Přestup mezi oběma dopravními prostředky je garantovaný a není se proto nutné obávat komplikací. Díky kombinaci dopravních prostředků se můžete vydat na Aljašku z blízkých německých měst během června příštího roku za sympatickou cenu 12 132 Kč – viz příkladový odjezd z Bavorska.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Aktuální opatření berte s rezervou, do léto příštího roku se leccos může změnit. Doufejme, že jen k lepšímu a USA povinnost předkládat očkovací certifikát zruší…

Pro cestu na Aljašku je aktuálně nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Lufthansa
  • Zavazadla:1 ks příručního s limitem 8 kg (odbavené za příplatek á 60 €/ks/směr)
  • Dostupnost: červen 2023
  • Příkladové termíny:
    • 1. – 10. 6.
    • 10. – 19. 6.
    • 12. – 26. 6.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na Aljašku!

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulejte se krajinou, zdolávejte hory. Pozorujte tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obujte mačky a cepíny pevně sevřete ve svých dlaních, pokořte ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a váš respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jste ještě neviděli. Tak na co ještě čekáte?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Aljašku za 12 132 Kč

Letní Aljaška z Drážďan, Mnichova nebo Norimberku


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)