Letenky z Prahy do Keni v hlavní sezóně
19.4.2024

Letenky z Prahy do Keni v hlavní sezóně

12 575

O této nabídce

Pravé africké safari je nezapomenutelným zážitkem, který si dopřejete díky nabídce aerolinek Brussels Airlines a Lufthansy. Ty totiž nabízí zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Keni, konkrétně do hlavního města Nairobi (NBO), za skvělých 12 575 Kč. Spousta termínů je dostupných během hlavní sezóny, tedy od listopadu až do března příštího roku. Po cestě vás čeká vždy jeden krátký přestup v Bruselu (BRU) nebo Frankfurtu (FRA). Africká divočina na vás čeká například v termínu od 17. do 27. ledna. 

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (například malý batoh nebo kabelka). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky ve vyšším tarifu Economy Basic, kdy vás vyjdou na 14 554 Kč. Během dálkového letu dostanete teplé občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do Keni na safari

Keňa, to je ta ryzí, nefalšovaná africká divočina. Snad milion plameňáků se tam zrcadlí na hladině jezera Nakuru, nekončící stáda pakoňů táhnou během své migrace oranžovou krajinou. Vydejte se do nespoutané Maasai Mara a nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého nebo objevujte rezervaci Tsavo. Zvířata tam jsou poprášená červenou hlínou, snad jak kdyby byla tvarovaná z keramiky. Posnídejte s žirafami v hotýlku Giraffe Manor nebo se vydejte za mořskými velikány – zpívajícími keporkaky, plavajícími do keňských vod rodit mláďata.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Pro vstup na území Keni potřebujete mít elektronickou registraci eTA. Vyřiďte si ji minimálně 3 dny před odletem na oficiálních stránkách za 34 USD. Více se dočtete v našem průvodci.

Náhled letenky z Prahy do Keni za 12 575 Kč
Letenky z Prahy do Keni v hlavní sezóně

Bude se hodit

Letiště Brusel Zaventem (BRU)

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Nairobi (NBO)

Brussels Airlines

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)