Letenky z Budapešti do Washingtonu v business třídě
26.1.2024

Letenky z Budapešti do Washingtonu v business třídě

26 782

O této nabídce

Zaleťte si na východní pobřeží ve stylu! Irská aerolinka Aer Lingus nabízí zpáteční letenky z Budapešti do Washingtonu D. C. v business třídě za 26 782 Kč. Termíny pořídíte během března a dubna, včetně Velikonoc. Po cestě vás čeká jeden přestup v Dublinu (DUB). Dopřejte si luxusní cestu do USA například v termínu od 15. do 22. dubna. 

Co vás v businessu u Aer Lingus čeká? Těšit se můžete určitě na benefit 3 odbavených zavazadel, přednostní nástup, vstupy do salónků, plně polohovatelné sedačky, luxusní nabídku občerstvení a nápojů a mnohem více. Lepší sedačky a prvotřídní catering na vás čekají na segmentu mezi Dublinem a USA. Další informace najdete přímo na stránkách dopravce.

Informace o tom, jak se dostat na letiště v Budapešti, najdete v našem skvělém průvodci.

Jak jsme již zmínili, s sebou do USA si vezmete 3 odbavená zavazadla o hmotnosti 23 kg / kus. Na palubu pak kabinové zavazadlo 55 × 40 × 24 cm a osobní věc. Široká nabídka občerstvení a nápojů je v business třídě samozřejmostí.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Do hlavního města USA

Město „bílých límečků“, kde sídlí prezident Spojených států amerických a kde se píše budoucnost a dění celé planety, není zdaleka tak nudné a strohé, jak by se mohlo zdát. Proslulý National Mall protíná město přesně v jeho polovině jak čepel nože, na jednom konci tohoto úhledného trávníku hrdě hledí do dálky Bílý dům, druhému konci dominuje slavná budova Kapitolu Spojených států, symbol města. Přilehlá muzea a galerie vlastní naprosto úchvatné sbírky, a to nejlepší – vstup do nich je zdarma. S příchodem jara se pak děje překrásný zázrak, ulice celého Washingtonu se rozvoní a rozkvetou křehkými lístky růžových sakur, které hlavní město kdysi získalo jako důkaz přátelství od Japonska.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Očkování ani negativní test nepotřebujete. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Budapešti do Washingtonu v business třídě za 26 782 Kč
Letenky z Budapešti do Washingtonu v business třídě

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Dublin (DUB)

Letiště Washington D. C. (IAD)

Aer Lingus

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)