Letenky na Maledivy z Prahy s luxusními Qatar Airways
7.4.2021

Letenky na Maledivy z Prahy s luxusními Qatar Airways

14 993

O této nabídce

Hledáte-li letenky na Maledivy za zajímavé ceny, nemusíte nutně skončit u nabídky Flydubai. Velmi pěkné ceny letenek na Maledivy z Prahy nabízí i prémiový dopravce Qatar Airways. Zahanbit se pak nenechají ani Turkish Airlines. Letecká společnost z Perského zálivu nabízí letenky za 14 993 Kč. Jedinou drobnou kaňkou na routingu je nocování na letišti v Dauhá během zpáteční cesty. Hladší cestovní itinerář nabízí turecký dopravce, u něhož pořídíte zpáteční letenky na Maledivy z Prahy za 15 123 Kč. V rámci cesty tam i zpět vás čeká taktéž jeden přestup, a to na letišti v Istanbulu. Samozřejmostí u obou dopravců je odbavené zavazadlo v základní ceně.

Vzhůru na Maledivy

Nikde na světě nebudete tak blízko oceánu jako na Maledivách, nejníže položeném státě světa. Měl by se však jmenovat Velkédivy, protože ať už budete na kterémkoli z ostrovů, nepřestanete se divit na jediný okamžik. Nejdřív proto, že tenhle nekonečný ráj je dostupný už i obyčejným smrtelníkům. Pak proto, že pláže, na nichž jste jen vy a palmy, jsou tu bělejší než první zuby nemluvňat. Proto, že voda je tu průzračnější než sklo a když se šnorchlem strčíte hlavu pod hladinu, potkáte rejnoky, želvy, hejno barakud nebo dokonce chobotnici! Stavte se tu, až poletíte kolem a hoďte všechny starosti všedního dne za hlavu!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Malediv je nutné prokázat se negativní PCR testem na COVID-19 (ne starším 96 hodin) a vyplnit tento online vstupní formulář. Test nemusí předkládat děti mladší 1 roku. Otevřené jsou nyní již téměř všechny hotelové resorty, guest houses a live-aboard plavby. Při pobytu na Maledivách se doporučuje setrvat pouze v jednom ubytování (případné změny lokalit přináší další byrokracii). Aktuální podmínky pro vstup na Maledivy sledujte na stránkách Velvyslanectví ČR v Dillí a na webu maledivského ministerstva cestovního ruchu. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Maledivy, stejně jako téměř všechny mimoevropské destinace, spadají do tmavě červené kategorie zemí. To znamená vyplnit příjezdový formulář a podstoupit negativní PCR test na COVID-19 ještě před odletem z dovolené. Test nesmí být v době odletu starší 72 hodin. Další PCR test musíte podstoupit ve své domovině, a to nejdříve 5. den po návratu (do té doby je třeba setrvat v karanténě). Více podrobností se dočtete v článku výše.

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Vzhledem k současné turbulentní době doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace zdarma.

Víza

Po příletu na Maledivy obdržíte turistické vízum s platností 30 dní zdarma. Přečtěte si více o vízových povinnostech do všech států světa.

Náhled letenky z Prahy do Malé s Qatar Airways za 14 993 Kč

Letenky na Maledivy z Prahy s luxusními Qatar Airways

Náhled letenky z Prahy do Malé s Turkish Airlines za 15 123 Kč

Letenky na Maledivy z Prahy s luxusními Qatar Airways


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)