Letenky na Island z Vídně v dubnu a květnu (vč. státních svátků)
4.4.2024

Letenky na Island z Vídně v dubnu a květnu (vč. státních svátků)

od 1 567

O této nabídce

Zemi ohně a ledu si zamiluje každý milovník přírody. Pokud i vy chcete na vlastní oči spatřit nádhernou přírodu, na kterou nikdy nezapomenete, využijte nabídky aerolinky Wizz Air. Díky ní ulovíte zpáteční letenky na Island z Vídně od 1 567 Kč. Do hlavního města Keflavík se podíváte během dubna a května, včetně státních svátků. Jako příkladový termín pro vás máme například odlet 3. a návrat 10. května, kdy využijete volnou středu.

Na nejnižší ceny klasicky dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, ostatní si budou muset nepatrně připlatit. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 210 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 23 kg vás vyjde od 910 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za přírodou na jarní Island

Po tomhle výletě nejspíš skončíte s nachlazením a pořádnými puchýři na nohou, a stejně nebudete litovat. Ty živelné islandské sopky, majestátní vodopády a dechberoucí měsíční krajina prostě navždy zůstanou ve vašich srdcích. Půjčte si v Reykjavíku auto a objeďte ostrov celý dokola, zdolejte třeba ledovec Skaftafellsjökull nebo se vydejte za dobrodružstvím do Duhových hor. A až přijde čas na zaslouženou termální lázeň, smočte svá znavená těla v “profláklé” Modré laguně anebo dejte přednost jednomu z utajených horkých jezírek rozesetých po nespoutané islandské krajině.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si na letišti auto a objeďte celý ostrov. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 849 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně do Keflavíku za 1 567 Kč

Letenky na Island z Vídně v dubnu a květnu (vč. státních svátků)


Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)