Letenky do New Yorku z Prahy za super cenu
25.10.2023

Letenky do New Yorku z Prahy za super cenu

9 590

O této nabídce

Letenky do oblíbeného New Yorku pod 10 tisíc jsou spíše dominantou při odletu z Německa. Byla by tedy škoda nepodělit se o tip na levné letenky do New Yorku z Prahy za 9 590 Kč. Ulovíte je díky aerolince TAP Air Portugal, a to na spoustu termínů od ledna do března roku 2024. Cílovým letištěm pro vás bude letiště J. F. Kennedyho (JFK) a po cestě vás čeká jeden přestup v Lisabonu (LIS). Delší přestup rozhodně využijte k návštěvě města. Vydejte se nejen za nákupy například v termínu od 15. do 20. března.

V ceně máte kabinové zavazadlo o max. rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo vás nejlevněji vyjde v rámci tarifu Basic, kdy vás zpáteční letenka vyjde na 12 209 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc
  • Dostupnost: leden – březen 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

V New Yorku se nudit nebudete

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Ameriky si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 9 590 Kč
Letenky do New Yorku z Prahy za super cenu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)