Lednové letenky na Sicílii: do Katánie z Prahy
10.10.2023

Lednové letenky na Sicílii: do Katánie z Prahy

740

O této nabídce

Pokud chcete prozkoumat přírodu Sicílie a mít jí de facto celou pro sebe bez davů turistů, mrkněte se na nabídku Wizz Airu. U něj ulovíte zpáteční letenky do Katánie z Prahy za 740 Kč na spoustu termínů. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na webu dopravce, ostatní si nepatrně připlatí. Pokud cestujete alespoň ve dvou nebo létáte-li s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení členství. Nehodí-li se vám lednové termíny, nepatrně dráž pořídíte také letenky na letošní listopad nebo na únor 2024. Co třeba termín od 11. do 14. ledna?

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si přikoupí větší kabinové zavazadlo v rámci služby Priority od 760 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek začínající na 760 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za průzkumem sicilské přírody

Sicílie mimo léto je slunná i větrná, ale stále chutná. V ulicích barevných městeček se prodávají ručně vyráběné těstoviny a čerstvé ryby, kolem to voní po pomerančích. Díky teplému vzduchu z Afriky tam panuje příjemné klima, jen občas prostřídané nespoutaným sciroccem přinášejícím silné bouřky. Mezitím co na hřebenech pohoří Madonie leží sněhová pokrývka a na Etně se lyžuje, dole na písečných plážích je příjemných 20 stupňů a Jónské, Tyrhénské i Středozemní moře láká svou průzračnou vodou otužilce ke koupání. Turistů je tu od podzimu do jara pomálu a tak je tohle období ideální na prozkoumávání památek a vykopávek i krásné přírody.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Všechny památky a významná místa objedete nejpohodlněji půjčeným autem. Navštivte naší autopůjčovnu, kde vás půjčení auta v lednu vyjde od 446 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestovatelé se do Itálie podívají zcela bez restrikcí. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 740 Kč
Lednové letenky na Sicílii: do Katánie z Prahy


Bude se hodit

Letiště Katánie (CTA)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)