Lednové Jordánsko aneb z Prahy do Ammánu
27.12.2021

Lednové Jordánsko aneb z Prahy do Ammánu

1 098

O této nabídce

V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte také levné letenky na Blízký východ. Zpáteční letenky z Prahy do Ammánu neboli hlavního města Jordánského království pořídíte na mnoho lednových termínů za parádní ceny. Nejlevnější letenky z Prahy do Ammánu na vás čekají v termínu od 11. do 18. ledna za 1 098 Kč. Trasa bude i během prvního kalendářního měsíce roku 2022 operována 2× týdně (úterý a sobota). Do dvou tisícovek pak pořídíte letenky na prakticky jakýkoliv termín během ledna.

Všechny důležité informace o cestování do Jordánska i po „hášimovském království“ naleznete v našem PRŮVODCI PO JORDÁNSKU.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 31. ledna 2022 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Cestovatelé jsou nově znovu zproštěni poplatku za změnu letenky (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více obnovení vstřícné změnové politiky aerolinky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jordánska

Před cestou do Jordánska je třeba disponovat očkováním, negativním PCR testem, vyplněným formulářem a cestovním pojištěním. Další PCR test podstoupíte po příletu do Jordánska přímo na letišti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Jordánsku“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Jordánsko, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Vízum

Vízum do Jordánska doporučujeme řešit v rámci tzv. Jordanpassu, který vám kromě bezproblémového vstupu do země přinese i možnost vstupů do nejpopulárnější památky v podobě skalního města Petra zapsaného na seznamu UNESCO a dalších více než 40 zajímavých míst. Jedinou podmínkou jeho validity je zůstat v zemi alespoň 3 noci, což však vzhledem k itineráři letů nebude problém. Případně lze vízum získat na počkání po příletu na letiště Královny Aliy v Ammánu za poplatek 40 JOD.

Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 1 098 Kč
Lednové Jordánsko aneb z Prahy do Ammánu

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)