Last minute zájezd z Prahy do Ománu – 4* hotel s all inclusive
9.1.2024

Last minute zájezd z Prahy do Ománu – 4* hotel s all inclusive

15 990

O této nabídce

Zima se v posledních dnech pořádně přihlásila o slovo. Pokud vám mrazy nevoní, jednoduše jim uleťte. V nabídce last minute zájezdů cestovní kanceláře Čedok ulovíte mj. zájezd z Prahy do Ománu za 15 990 Kč s odletem již zítra ráno. Balíček obsahuje zpáteční letenky na přímých letech z Prahy (PRG) do Maskatu (MCT) operovaných domácí aerolinkou Smartwings, týdenní pobyt ve skvěle hodnoceném 4* hotelu Barceló Mussanah Resort se stravováním formou all inclusive, transfery na místě i služby delegáta.

  • Rezervujte: přímo PŘES STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
  • Letový řád: 
    • 10. 1. -> Praha – Maskat -> 08:00 – 17:15
    • 17. 1. -> Maskat – Praha -> 18:25 – 22:35
  • Hotel:
    • 4* Hotel Barceló Mussanah Resort za 15 990 Kč (s all inclusive)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Cestování do Ománu již nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Turistické vízum obdržíte zdarma na letišti po příletu. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Ománu“.

Autopůjčovna

Navzdory pobytu v hotelu se vám za účelem snadného poznávání severní části země bude hodit vlastní auťák! Mrkněte  do naší autopůjčovny a kočár na vás může čekat již na letišti. Pronájem auta  vyjde na cca 600 Kč / den. V případě volby „SUV“, které ale není nutné, počítejte s dvojnásobnými cenami.

Náhled zájezdu z Prahy do Ománu za 15 990 Kč

Last minute zájezd z Prahy do Ománu – 4* hotel s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Maskat (MCT)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)