Las Vegas z Berlína na spousty termínů
3.11.2022

Las Vegas z Berlína na spousty termínů

9 554

O této nabídce

Co si takhle zaletět do Vegas? S takhle nízkými cenami není nad čím přemýšlet. American Airlines nabízí akční letenky do Las Vegas z Berlína již od 9 554 Kč! V nabídce jsou opravdu spousty termínů od ledna až do června příštího roku. Akční letenku seženete téměř na každý den! Co třeba 13. – 25. dubna 2023?

V ceně letenky je zahrnuta přeprava dvou kabinových zavazadel: většího s limitem 56 × 36 × 23 cm a druhého s limitem  45 × 35 × 20 cm, obě o neomezené hmotnosti. Přeprava odbaveného zavazadla podléhá poplatku 70 EUR za směr. Během letu se podává teplé občerstvení a k dispozici je také palubní zábava s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her. Za poplatek od 10 USD se lze připojit k palubní síti Wi-Fi.

Podmínky pro cestování

Cestování do USA

Pro cestu do USA je nutné disponovat potvrzením o očkování proti nemoci COVID-19, kdy poslední dávka základního schématu očkování (tzn. první dávka jednodávkového nebo druhá dávka dvoudávkového očkování) byla aplikována před alespoň 14 dny. Potvrzení o očkování má pak pro účely vstupu do USA neomezenou platnost. Aktuální informace blíže době vašeho odletu sledujte na naší stránce Koronavirus v USA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Las Vegas

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Las Vegas a krásy amerického divokého západu

Zažijte největší kontrast v zemi kontrastů! Zůstaňte 24 hodin v Las Vegas – městě, které nikdy nespí – v zajetí neonů, hluku a milionů lidí! Svezte se gondolou v Benátkách, na horské dráze v New Yorku, navštivte Eiffelovku. Prohrajte hrst dolarů v kasínu Flamengo, probdělou noc spláchněte v tančící fontáně Bellagio. A pak? Grand Canyon a první pohled dolů! Ať čekáte cokoli, tohle ne! Rozhodně nic tak ohromujícího. Kolena se podlomí, hlava zatočí, dech zatají! A dole? Jen divoké Colorádo a vy oddychující pod hvězdami! Slyšíte? Ticho! Jen těžko uvěřit, že před pár hodinami vám v hlavě burácelo Vegas!

Ubytování v Las Vegas

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna v Las Vegas

Nejlepším parťákem na cestování po západu USA je jednoznačně pořádné auto. Na nejnižší ceny pronájmu automobilu v Las Vegas i kdekoliv jinde po světě dosáhnete rezervací skrze naší autopůjčovnu.

Náhled letenky do Las Vegas z Berlína

Las Vegas z Berlína na spousty termínů

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

American Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)