Květnové letenky z Vídně do Bangkoku s odbaveným zavazadlem
18.4.2024

Květnové letenky z Vídně do Bangkoku s odbaveným zavazadlem

11 983

O této nabídce

Nebaví vás počasí, ke kterému se schyluje v Česku? Vyměňte ho za teplé Thajsko díky aerolince Air China, která nabízí zpáteční letenky z Vídně do hlavního města Bangkoku. Termíny během května pořídíte za skvělých 11 983 Kč, kdy v ceně letenky máte i odbavené zavazadlo. Jako příkladový termín pro vás máme odlet 14. a návrat 23. května. Jak už tomu u čínské aerolinky bývá, po cestě vás čeká přestup v hlavním městě Pekingu. Dlouhý přestup však lze využít k návštěvě města díky tranzitnímu vízu zdarma.

S sebou do Thajska si vezmete zdarma odbavené zavazadlo do 23 kg. V ceně máte i klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Během letů se můžete těšit na občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Thajsko není třeba představovat

Exotická destinace jihovýchodní Asie vábí svými krásami náročné turisty i skromné baťůžkáře. Buddhistické království s tisíci skvostných chrámů otevírá svou náruč poznání, vznešené sochy Buddhů hlídají své poddané. Thajci jsou nesmírně dobří lidé, vždy usměvaví a ochotní. Ochutnejte místní kuchyň, lahodnou a pikantní, a poddejte své tělo uvolňující thajské masáži. Romantické ostrůvky ve stínu kokosových palem štědře nabízí své bělostné pláže, barevný svět okolních hloubek obývají hvězdice, kouzelné sasanky a karety obrovské. Tak nakoukněte pod hladinu, poznejte nespoutanost divoké džungle, projeďte se tuk-tukem a nezapomeňte ani na šílený Bangkok!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska a přestup v Číně

Do Thajska si vystačíte s platným pasem, další dokumenty nejsou třeba. Více se dozvíte v našem průvodci.

Pokud se během přestupu budete chtít podívat do hlavního města Číny, dostanete tranzitní vízum zdarma – stačit vám bude letenka ze země. Další informace najdete na naší stránce. 

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 11 983 Kč
Květnové letenky z Vídně do Bangkoku s odbaveným zavazadlem

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Thajsko)

Let zpátky

Vídeň - Bangkok - Suvarnabhumi - Vídeň
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)