Květnové letenky na Kypr: z Prahy do Larnaky
7.3.2022

Květnové letenky na Kypr: z Prahy do Larnaky

858

O této nabídce

Také Kypr od března zmírnil podmínky vstupu – cestovatelé s očkovacím certifikátem nebo dokladem o prodělání nemoci již mohou přijet na Kypr bez jakýchkoliv testů. Jejich jedinou povinností zůstává vyplnění příjezdového formuláře. Využijte zmírnění opatření a naplánujte si květnový výlet na tento středomořský ostrov. V rezervačním systému aerolinky Wizz Air ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Larnaky za 858 Kč. Vybírat můžete z týdenních pobytů nebo kratších výletů na pár dnů (od neděle do středy).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Před cestou na Kypr je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Vzhledem k opatřením na místě (cestovatelé s negativním testem musí podstoupit kontrolní přetestování po po příletu do LCA) ale důrazně doporučujeme cestovat s očkovacím certifikátem. Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem během poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v příkladovém termínu vyjde na cca 2 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy do Larnaky za 858 Kč

Květnové letenky na Kypr: z Prahy do Larnaky


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)