Kostarika z Mnichova – i přes Vánoce
25.11.2023

Kostarika z Mnichova – i přes Vánoce

12 749

O této nabídce

Nechcete strávit vánoční svátky doma, ale raději se poohlížíte po levných letenkách do exotiky? Tak to vás zaujme náš dnešní tip: Kostarika z Mnichova i přes Vánoce na křídlech Air Canada. Za zpáteční letenky zaplatíte 12 749 Kč, což je vhledem k termínu více než příjemná cena. Termíny jsou k mání od začátku prosince do první poloviny února 2024, tedy i přes Vánoce, ale s výjimkou Nového roku. Prozkoumejte barevnou Kostariku například v termínu od 10. do 27. prosince. Po cestě vás čeká jeden pohodový přestup v Kanadě – Torontu (YYZ) nebo Montrealu (YUL) a cílem bude hlavní město San José (SJO).

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 25 cm a osobní věc (klasicky malý batoh nebo kabelku). Odbavené zavazadlo vás vyjde na 57 € v jednom směru. Na dálkových letech bude podáváno občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Kostarika vás prostě dostane

Nejspíš sám Kolumbus ji nazval bohatým pobřežím a Costa Rica dělá čest svému jménu. Je jednou z těch zemí, která vás na duchu i na těle obohatí už navždy – až budete na opuštěných plážích pozorovat delfíny, plejtváky a keporkaky, plavat s mantami a žraloky (nebojte, nekoušou), až se vyškrábete na Cerro Chirripó – nejvyšší horu Kostariky, proderete se deštným pralesem, stezkou v korunách stromů nebo se ztratíte v Parque Nacional Manuel Antonio přeplněném turisty a opicemi. Nakrmíte papoušky ara, pomazlíte se lenochody, očucháte stovky druhů orchidejí, přepijete se batidos – koktejlů z čerstvého ovoce a nacpete patacones – dokonalými smaženými banány. Nenechte se o Kostariku ochudit.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a poznejte vše, co Kostarika nabízí. Perfektní vůz najdete v naší autopůjčovně. Půjčovné vás v prosinci vyjde od 1 371 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kostariku a přestup v Kanadě

Pro vstup na území Kostariky nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Kostarice“.

Před odletem si však nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci eTA, a to kvůli přestupu v Kanadě. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Kanadě“.

Náhled letenky z Mnichova na Kostariku za 12 749 Kč
Kostarika z Mnichova – i přes Vánoce


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Toronto Pearson (YYZ)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)