Konec léta v Řecku na Korfu
18.8.2021

Konec léta v Řecku na Korfu

484

O této nabídce

Prodluž si léto – zaleť si v září nebo v říjnu k moři do Řecka! Akční letenky z Vídně na Korfu jsou teď v prodeji již od 484 Kč! Korfu je známé svými krásnými plážemi a všudypřítomným zvukem cikád protínajícím šum moře, nekonečnými olivovými háji a pamětihodnostmi střídajícími se s úchvatnou přírodou. Korfu je pro svou zeleň dokonce nazýváno „zelenou perlou Jónského moře“. Že to zní jako ideální destinace?

Letenky na Korfu

V nabídce je mnoho termínů od září až do října, kdy v Řecku panují velmi příjemné teploty okolo 25 °C a moře si drží nádherných 24 °C. Co třeba termín 21. – 28. září, který zahrnuje víkend a státní svátek? Do Řecka poletíte s low-cost aerolinkou Ryanair nebo Wizz Air. S sebou si můžete zdarma vzít jedno kabinové zavazadlo, a to o rozměrech maximálně 40 × 25 × 20 cm a neomezené hmotnosti u aerolinky Ryanair a o maximálních rozměrech 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti do 10 kg s aerolinkou Wizz Air. Příplatek za odbavené zavazadlo začíná na 15 EUR u aerolinky Wizz Air a již na 10 EUR u Ryanair.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

REZERVOVAT LETENKU

Podmínky v souvislosti s epidemií COVID-19

Před odletem je nutné vyplnit registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení:

  • negativní antigenní test ne starší 48 hodin
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin
  • potvrzení o kompletním očkování dokončeném před alespoň 14 dny
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 v období dva až devět měsíců před vstupem do země

Výjimka se vztahuje na děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Řecka naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách. Nezapomeňte, že do termínu vašeho odletu se mohou podmínky pro cesty změnit. Aktuální podmínky návratu z Řecka do ČR naleznete v našem článku.

Ubytování na Korfu

Nejlevnější ubytování na Korfu hledejte na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná. Vzhledem k rychle se měnící situaci ohledně epidemie COVID-19 doporučujeme rezervovat ubytování pouze s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Korfu nejlépe poznáte z pohodlí pronajatého automobilu – mrkněte na ty nejlevnější autopůjčovny na Korfu v našem srovnávači autopůjčoven. Na konci turistické sezóny začínají ceny již na 500 Kč za den!

Náhled letenky na Korfu z Vídně za 18,98 EUR (484 CZK)

Konec léta v Řecku na Korfu

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)