Konec léta na řeckém Zakynthosu – z Vídně
11.8.2021

Konec léta na řeckém Zakynthosu – z Vídně

507

O této nabídce

Včera jsme vás upozorňovali na zajímavý cenový souboj dvou velkých nízkonákladových aerolinek – Ryanairu a Wizz Airu – na trase z Vídně na Korfu, díky němuž stále můžete ulovit levné letenky na Korfu za 406 Kč. Takřka analogická situace se týká i dalšího oblíbeného řeckého ostrova, a to Zakynthosu. Zpáteční letenky z Vídně na Zakynthos v závěru letošní letní sezony (září a říjen) začínají na 507 Kč.

Na termíny během září ulovíte levnější letenky v rezervačním systému Wizz Airu (již v případě prvního nákupu pro 2 osoby se vyplatí disponovat členství ve Wizz Air Discount Clubu, neboť návratnost investice do členství je okamžitá). Říjnové termíny potom zajímavěji vychází v nabídce Ryanairu, u něhož za pár stovek zakoupíte letenky na Zakynthos prakticky na jakýkoliv prodloužený víkend od pátku do pondělí.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Řecko musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG test ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu nebo krku) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 2 až 9 měsíců před vstupem do země).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Řecka naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko je momentálně zařazeno do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na ostrově Zakynthos se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás a rozličných zákoutí ostrova Zakynthos bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Na konci letní sezony padají i ceny pronájmů vozidel a vlastní kára vás vyjde cca na 600 Kč/den.

Náhled letenky z Vídně na Zakynthos za 507 Kč

Konec léta na řeckém Zakynthosu – z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)