Závěr letní sezony na řeckém ostrově Korfu – z Prahy nebo Vídně
10.8.2021

Závěr letní sezony na řeckém ostrově Korfu – z Prahy nebo Vídně

od 406

O této nabídce

Když se dvě aerolinky perou, cestovatel se většinou směje. A to je i případ trasy z Vídně na řecký ostrov Korfu. Ryanair i Wizz Air se předhání, kdo cestovatelům nabídne levnější letenky v závěru letní sezony. Ceny letenek z Vídně na Korfu u irského dopravce začínají na 406 Kč, zatímco maďarský konkurent nabízí zpáteční letenky za 482 Kč – zde jsou však výhodou termíny na pěkné prodloužené víkendy (sobota – úterý) a na dosažení nízkých cen není nutné ani členství ve Wizz Air Discount Clubu.

Za atraktivní ceny ale pořídíte říjnové letenky na Korfu také z Prahy – ty ulovíte v nabídce Ryanairu za 1 038 Kč. Jedná se o letenky na týdenní pobyty od neděle do neděle.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Řecko musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG test ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu nebo krku) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 2 až 9 měsíců před vstupem do země).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Řecka naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko je momentálně zařazeno do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na ostrově Korfu se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás a rozličných zákoutí ostrova Korfu bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Na konci letní sezony padají i ceny pronájmů vozidel a vlastní kárá vás vyjde cca na 500 Kč/den.

Náhled letenky z Prahy na Korfu za 1 038 Kč
Závěr letní sezony na řeckém ostrově Korfu – z Prahy nebo Vídně
Náhled letenky z Vídně na Korfu za 406 Kč

Závěr letní sezony na řeckém ostrově Korfu – z Prahy nebo Vídně


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)