Kazachstán: z Vídně do Almaty + zastávka v Emirátech
21.7.2023

Kazachstán: z Vídně do Almaty + zastávka v Emirátech

od 4 597

O této nabídce

Dnes jsme vám přinesli tip na lowcostovou skládačku z Vídně na Maledivy. Koho válečka na pláži příliš neláká a je spíš dobrodružné povahy, toho dnes potěšíme taktéž letenkami do Kazachstánu. Z Vídně do Almaty si zaletíte na křídlech Wizz Airu od 4 597 Kč, a i v tomto případě vás čeká zastávka v Abú Dhabí. Nejlevněji vychází odlet 20. a návrat 28. září, všechny termíny v září a říjnu jsme pro vás vypsali do tabulky níže.

Klasicky na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu přes stránky dopravce. Doporučujeme zakoupení tohoto členství, neboť se vám vyplatí již při prvním letu do Kazachstánu.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o maximální velikosti 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo vás vyjde od 1 466 Kč a odbavené zavazadlo do 10 kg bude za příplatek od 1 214 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Objev krásy Kazachstánu

Nikde nikdo, jen konejšivé ticho pustého Kazachstánu. Země chudá na lid, bohatá na krásy přírody. Země pouští, stepí a hor, země zaslíbená. Vyprahlá krajina je poseta tyrkysovými jezírky, zrcadlo Velkého Almatinského jezera odráží vrcholy zasněžených horských štítů. Pohoří se táhne až do Kyrgyzstánu a na východ do Číny, mizí pod oparem a oblaky. Panuje tu Chan Tengri, kazašsky Vládce nebes, sedmitisícová nejvyšší hora Kazachstánu. Mocnější vládce než Tokajev. Spousta lidí ani neví, kde se Kazachstán nachází. Vy teď ale víte, že je nádherný. A že se tam musíte vydat, ať už je kdekoliv.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kazachstánu a přestup v Emirátech

Cesty do Kazachstánu jsou již zcela bez omezení. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Kazachstánu“.

Zároveň jsou cesty volné a bezpodmínečné i při cestách do Emirátů. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Náhled letenky z Vídně do Almaty za 4 597 Kč
Kazachstán: z Vídně do Almaty + zastávka v Emirátech
Kazachstán: z Vídně do Almaty + zastávka v Emirátech

Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Wizz Air Abu Dhabi

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)