Z Vídně na Maledivy se stopem v Abú Dhabí
21.7.2023

Z Vídně na Maledivy se stopem v Abú Dhabí

od 6 232

O této nabídce

Vydej se lowcostově na rajské Maledivy! Letenky z Vídně na Maledivy se stopem v Abú Dhabí si poskládáš díky aerolince Wizz Air a jejich cena začíná na 6 232 Kč. Za nejnižší cenu je ulovíš v termínu od 20. do 28. září a další termíny za skvělou cenu jsme pro vás vypsali v tabulce níže. Dostupnost připadá od září do konce října, nenech si uletět letenky do ráje.

Jako vždy platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Rozhodně doporučujeme zakoupení členství, neboť se vám vyplatí již při prvním zpátečním letu na Maledivy.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo si přikoupíte od 1 593 Kč/směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde celkem od 1 370 Kč v jednom směru.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač nebo přes stránky Wizz Airu
  • Zavazadla: příruční zavazadlo s rozměry 40 × 30 × 20 cm
  • Dostupnost: září & říjen 2023
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Maledivy – scenérie jako z Windows tapety

Nikde na světě nebudete tak blízko oceánu jako na Maledivách, nejníže položeném státě světa. Měl by se však jmenovat Velkédivy, protože ať už budete na kterémkoli z ostrovů, nepřestanete se divit na jediný okamžik. Nejdřív proto, že tenhle nekonečný ráj je dostupný už i obyčejným smrtelníkům. Pak proto, že pláže, na nichž jste jen vy a palmy, jsou tu bělejší než první zuby nemluvňat. Proto, že voda je tu průzračnější než sklo a když se šnorchlem strčíte hlavu pod hladinu, potkáte rejnoky, želvy, hejno barakud nebo dokonce chobotnici! Stavte se tu, až poletíte kolem a hoďte všechny starosti všedního dne za hlavu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do

Náhled letenky z Vídně na Maledivy za 6 232 Kč
Z Vídně na Maledivy se stopem v Abú Dhabí
Z Vídně na Maledivy se stopem v Abú Dhabí

Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Wizz Air Abu Dhabi

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)