Kazachstán: z Vídně do Almaty za skvělou cenu
20.11.2023

Kazachstán: z Vídně do Almaty za skvělou cenu

2 679

O této nabídce

S letenkami do Kazachstánu za naprosto bezkonkurenční cenu přichází aerolinka Pegasus Airlines. Na jejích křídlech se podíváte z Vídně do Almaty za cenovku 2 679 Kč. Termíny za tuto cenu jsou dostupné na několik termínů od ledna do března 2024 a vypsali jsme je pro vás do tabulky níže. Po cestě vás čeká jeden přestup na území Turecka – v Istanbulu (SAW) nebo Antalyi (AYT). Vydejte se například na nezapomenutelnou lyžovačku v termínu od 28. února do 8. března. 

V ceně letenky máte přepravu kabinového zavazadla o rozměrech 55 × 40 × 20 cm. Odbavené zavazadlo do 20 kg si přikoupíte za 48 € v jednom směru. Během letů se bohužel žádné nápoje ani občerstvení nepodává, ale je možné si jej zakoupit na palubě.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za dobrodružstvím do Kazachstánu

Almaty se nachází v oblasti s tajemně znějícím jménem Zhetysu, na jihovýchodě Kazachstánu. Mísí v sobě nablýskané mrakodrapy se socialistickými paneláky, křesťanské svatostánky se zlatými kupolemi mešit a minaretů. Potkávají se tu Rusové s vřelými a pohostinnými Kazachy. Almaty jsou ale především branou do přenádherné přírody, jsou místem, kde se stepi a vyprahlé pouště lámou v obrovské pohoří. Sněhové pokrývky a mlhavý opar zahalují honosné sedmitisícovky Tian Shanu, doslova nebeských hor, se svým nejvyšším vrcholem Chan Tengri (7010 m. n. m.), vládcem nebes. Jak poetické názvy nesmírně majestátních hor!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kazachstánu

Cesty do Kazachstánu jsou bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Kazachstánu“.

Náhled letenky z Vídně do Almaty za 2 679 Kč
Kazachstán: z Vídně do Almaty za skvělou cenu

Bude se hodit

Letiště Antalya (AYT)

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Vídeň (VIE)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)