Karibik: podzimní Antigua a Barbuda z Vídně
25.7.2022

Karibik: podzimní Antigua a Barbuda z Vídně

10 692

O této nabídce

Skvělými akcemi do Karibiku nás nepřestává zásobovat letecká společnost Air Canada. Dnes z její nabídky vybíráme atraktivní letenky na souostroví Antigua a Barbuda ležící ve východní části Karibského moře v tzv. severní větvi Malých Antil. Zpáteční letenky z Vídně na mezinárodní letiště V. C. Bird International na ostrově Antigua ulovíte v rezervačním systému dopravce za 10 692 Kč. A taková akce je skutečnou raritou, neboť levné letenky na Antiguu se příliš často nevyskytují…

Základní tarif obsahuje přepravu příručního zavazadla, s nímž si ale v Karibiku bez problémů vystačíte. Routing potom zahrnuje delší přestup v kanadském Torontu v obou směrech. Ve všech případech se jedná o dlouhý stopover (cca 20 hodin), bez něhož je ovšem prakticky nereálné se na souostroví Antigua a Barbuda z Evropy v aktuální době dostat. Zastávku ale jednoduše využijete k prohlídce metropole i odpočinku na hotelu.

Podmínky pro cestování

Cesta na Antiguu a Barbudu

Před cestou na souostroví Antigua a Barbuda je nutné disponovat ideálně dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Více informací naleznete v našem průvodci „Koronavirus Antigua a Barbuda“.

Přestupy v Kanadě

Aktuálně byste kvůli routingu přes Toronto museli předkládat taktéž doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci eTA. Do zimních měsíců ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do Kanady budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v Kanadě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Antiguu a Barbudu za 10 692 Kč

Karibik: podzimní Antigua a Barbuda z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)