Kapverdy: ostrov Boa Vista z Mnichova
22.11.2023

Kapverdy: ostrov Boa Vista z Mnichova

7 623

O této nabídce

Zrelaxujte se na nekonečných bělostných plážích Kapverdských ostrovů, které jsou nyní dostupné za fajn cenu. Na ostrov Boa Vista (BVC) pořídíte letenky z Mnichova za 7 623 Kč a poletíte na křídlech TAP Portugal. Termíny jsou dostupné od letošního prosince do června příštího roku – sice s výjimkou Vánoc a Velikonoc, zato i přes květnové státní svátky. Odpočiňte si v exotice například v termínu od 30. dubna do 7. května. Po cestě vás čeká jeden přestup v Lisabonu (LIS). Pokud budete mít delší přestup, určitě ho využijte k prohlídce hlavního města Portugalska.

V ceně letenky máte zdarma přepravu příručního zavazadla o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlépe vyjde v tarifu Basic, kdy za zpáteční letenku zaplatíte 8 359 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Na Kapverdy za odpočinkem i vodními sporty

Kapverdy jsou jako bonboniéra – každý z ostrovů vás překvapí jinou chutí. Boa Vista se pyšní písečnými dunami, mořem obklopenou pouští. Sal je bonbónkem pro milovníky relaxu a idylických pláží. Brava kvete barvami a vůněmi exotické flory, Santo Antão vábí dobrodruhy k prozkoumání jeho dramatické scenérie. Fogo je velkolepým, podmanivým vulkánem uprostřed ničeho. Maio je domovem mořských želv a vzácného ptactva, São Vicente se vlní do hudby oslav a festivalů. Na ostrově Santiago nejlépe poznáte místní kulturu a životní styl… Tahle africká exotika zachutná každému!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kapverdy

Před odletem na Kapverdy si nezapomeňte vyplnit vstupní formulář a zaplatit poplatek ve výši cca 750 Kč. Nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Kapverdách“.

Náhled letenky z Mnichova na ostrov Boa Vista za 7 623 Kč
Kapverdy: ostrov Boa Vista z Mnichova

Bude se hodit

Letiště Boa Vista (BVC)

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)