Kanárské ostrovy: z Prahy na Tenerife se zastávkou v Lisabonu
8.2.2024

Kanárské ostrovy: z Prahy na Tenerife se zastávkou v Lisabonu

3 888

O této nabídce

Pokud si rádi plánujete dovolenou dopředu a chtěli byste navštívit Kanárské ostrovy, tak vás jistě potěší náš dnešní tip. A tím jsou zpáteční letenky z Prahy na oblíbený ostrov Tenerife (TFS), které pořídíte díky nabídce aerolinky TAP Air Portugal. Za cenu 3 888 Kč je k mání dostatek termínů v listopadu i prosinci letošního roku a jak už tomu u TAPu bývá, během přestupu v Lisabonu (LIS) stihnete i prohlídku města. Prozkoumejte Tenerife například v termínu od 14. do 28. listopadu. 

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh nebo kabelka). Pokud si chcete s sebou vzít odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky v tarifu Classic, kdy vás vyjdou na 5 488 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc
  • Dostupnost: listopad a prosinec 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Objevte rozmanité Tenerife

Tenerife, Kanárský ostrov známý také pod názvem Isla de la eterna primavera neboli ostrov věčného jara, vás zahalí svými slunečnými dny a hřejivým vánkem ze Sahary i během zimních měsíců. Zůstaňte na jihu a procházejte se po idylických plážích, zabořte holá chodidla do slaného písku. Vydejte se na sever za dobrodružstvím, bujnou zelenou krajinou, na jaře provoněnou kvítím. Tyto dva světy jsou od sebe vzdálené jen hodinku jízdy, tak nalaďte autorádio na kanárské hitovky a užijte si parádní roadtrip. Kochejte se gigantickými útesy Los Gigantes na západním pobřeží ostrova, zasypanými černým kamením sopečného původu, omývaným průzračnou oceánskou vodou. Voda v tomto období je snad příliš chladná na koupání, ale pohledy na ni a na zapadající slunce jsou nezapomenutelné jako nikdy jindy.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si super káru, díky které pohodlně navštívíte všechna nádherná místa na Tenerife. Čeká na vás v naší autopůjčovně, kde za ni zaplatíte od 452 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Na Kanárské ostrovy se podíváte bez testu i očkování. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy na Tenerife za 3 888 Kč
Kanárské ostrovy: z Prahy na Tenerife se zastávkou v Lisabonu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Tenerife Jih (TFS)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)