Kanárské ostrovy z Prahy: Fuerteventura a Tenerife vč. vánočních termínů
20.7.2021

Kanárské ostrovy z Prahy: Fuerteventura a Tenerife vč. vánočních termínů

od 4 317

O této nabídce

Okysličení nabídky letů z Prahy na Kanárské ostrovy (Fuerteventura a Tenerife), které způsobilo oznámení o založení nové báze německá aerolinky Eurowings na pražském Letišti Václava Havla s příchodem zimního letového řádu, přináší z pohledu cestovatelů první výraznější „ovoce“. Pod tíhou nové konkurence na daných trasách zlevnil své letenky na tyto ostrovy také tuzemský hegemon v podobě Smartwings. Ten tradičně prodává zpáteční letenky z Prahy na Kanárské ostrovy za ceny okolo 10 tisíc Kč. Nynější tlak konkurenčního dopravce ho ale donutil zlevnit je o více než 50 %! Díky tomu aktuálně pořídíte zpáteční letenky z Prahy na Fuerteventuru za 4 317 Kč a na Tenerife za 4 340 Kč.

PS: Láká-li vás oslava Štědrého dne a navazujících svátků vánočních na Kanárských ostrovech, mrkněte do rezervačního systému Eurowings, kde na na vás čekají „vánoční letenky“ za 5 tisícovek.

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování do Španělska (vč. Kanárských ostrovů) se poměrně turbulentně mění na týdenní bázi. Momentálně jsou cesty na Kanáry volné a stačí vyplnit tento zdravotnický formulář. Je ovšem třeba počítat také s možností, že ČR spadne mezi rizikové země (do termínu potenciální cesty zbývá ještě dost času), což by znamenalo povinnost předložit negativní test / doklad o dokončeném očkování / doklad o prodělané nemoci. Přehled vstupních podmínek do Španělska pro vás pravidelně aktualizujeme na této stránce. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy jsou nyní zařazeny do červené kategorie (vzhledem ke vzdálenému termínu cesty je ale opět vysoce pravděpodobná opakovaná změna jejich pozice v Cestovatelském semaforu).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrovech Fuerteventura i Tenerife se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. S rezervací bydla vám ještě doporučujeme počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do přelomu podzimu a zimy zbývá času dost…

Autopůjčovna

Na obou ostrovech také velmi oceníte cestovatelského parťáka ve formě zapůjčeného automobilu. Širokou nabídku vozů tradičně naleznete v naší autopůjčovně, ale opět platí to samé jako v případě ubytování – s rezervací není zatím třeba kamkoliv spěchat.

Náhled letenky z Prahy na Fuerteventuru za 4 317 Kč

Kanárské ostrovy z Prahy: Fuerteventura a Tenerife vč. vánočních termínů

Náhled letenky z Prahy na Tenerife za 4 340 Kč

Kanárské ostrovy z Prahy: Fuerteventura a Tenerife vč. vánočních termínů


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)