Kanárské ostrovy: nová linka z Vídně do Las Palmas
16.8.2021

Kanárské ostrovy: nová linka z Vídně do Las Palmas

1 523

O této nabídce

Jak jsme vás již informovali v našem magazínu Záletník s pořadovým číslem 30, Wizz Air s příchodem zimního letového řádu zahájí provoz na nové lince z Vídně na třetí největší z Kanárských ostrovů, Gran Canaria. Bude se tak jednat o druhou linku maďarského dopravce z Vídně na Kanárské ostrovy. První cestující se na nové lince proletí 1. listopadu a trase bude obsluhována 2× týdně (kromě pondělí se bude létat také v pátek). A teď to nejdůležitější – ceny. Nejlevnější letenky z Vídně do Las Palmas aktuálně pořídíte v termínu od 5. do 12. listopadu, a to 1 523 Kč. Za ceny pod hranicí dvou tisícikorun na vás v rezervačním systému dopravce pak čeká ještě několik dalších termínů během listopadu a prosince.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování do Španělska (vč. Kanárských ostrovů) se poměrně turbulentně mění na týdenní bázi. Vídeň, odkud poletíte, momentálně spadá mezi rizikové oblasti a platí proto povinnost předložit negativní test / doklad o dokončeném očkování / doklad o prodělané nemoci. To je ale může snadno změnit k lepšímu. Každopádně bude před cestou nutné vyplnit tento zdravotnický formulář. Přehled vstupních podmínek do Španělska pro vás pravidelně aktualizujeme na této stránce. Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pak pravidelně (v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy jsou nyní zařazeny do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na ostrov Gran Canaria

Gran Canarii, ostrovu ve vodách Atlantiku, se ne nadarmo přezdívá jako ostrovu obsahující celý kontinent. Vždyť dramaticky se měnící scenérie s džunglí na severu ostrova a s hornatou krajinou ve vnitrozemí, s vyprahlou pouští na jihu a s přenádherným písečným pobřežím, snad nemůže být schováno na jednom jediném ostrově… Neuvěříte vlastním očím. Gran Canaria je v ten samý okamžik také ostrovem čtyř ročních období, kdy se horké paprsky slunce jak lusknutím prstu střídají s hustou mlhou, silným větrem a na špičkách hor snad i s několika sněhovými vločkami. Procházky po plážích jsou však idylickou romantikou 365 dní v roce a Las Palmas de Gran Canaria nabídne historii i jedinečnou kulturu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Gran Canaria se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání ostrova Gran Canaria bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny pronájmů jsou již během podzimu daleko příznivější než během letních prázdnin – např. v příkladovém termínu vyjde pronájem malého vozu na 3 tisíce Kč / týden.

Náhled letenky z Vídně do Las Palmas za 1 523 Kč

Kanárské ostrovy: nová linka z Vídně do Las Palmas


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)