Kanárské ostrovy na Vánoce – Fuerteventura a Tenerife
7.12.2021

Kanárské ostrovy na Vánoce – Fuerteventura a Tenerife

od 543

O této nabídce

Následujícím tipem uděláme radost všem cestovatelům z Moravskoslezského kraje nebo případně těm, kteří za levnými letenkami neváhají dojet na letiště do polských Katowic. V rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air jsme pro vás ulovili tři parádní tipy na Vánoce. Jedná se o letenky z Katowic na Kanárské ostrovy – konkrétně na Fuerteventuru a Tenerife. Zpáteční letenky na druhý zmiňovaný ostrov pořídíte v termínu od 18. do 25. prosince za naprosto skvělou cenu 543 Kč. Fuerteventura je poté dostupná od 19. do 26. prosince za taktéž nádhernou cenu – 843 Kč.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska, vč. Kanárských ostrovů, z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy momentálně spadají do červené kategorie.

Tranzit přes Polsko

Cestu na polské letiště a následně zpět lze podniknout bez problémů. V případě zpáteční cesty byste však měli disponovat vyplněným polským příjezdovým formulářem.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání ostrovů Fuerteventura i Tenerife bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Dopředu je však nutné vás upozornit na relativně vysoké ceny. Vánoční období je velmi exponované, poptávka vysoká a možnosti vozových parků omezené…

Náhled letenky z Katowic na Fuerteventuru za 803 Kč

Kanárské ostrovy na Vánoce – Fuerteventura a Tenerife

Náhled letenky z Katowic na Tenerife za 543 Kč

Kanárské ostrovy na Vánoce – Fuerteventura a Tenerife


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)