Kanárské ostrovy: Gran Canaria z Prahy + stop v Lisabonu
28.11.2023

Kanárské ostrovy: Gran Canaria z Prahy + stop v Lisabonu

3 978

O této nabídce

Vyměňte zimní počasí za teplo na Kanárských ostrovech. Na ostrov Gran Canaria pořídíte levné letenky z Prahy díky společnosti TAP Air Portugal. Jejich cena připadá na 3 978 Kč na termíny od ledna do března příštího roku. Po cestě vás čeká jedna zastávka v portugalském Lisabonu (LIS) – určitě ji využijte k návštěvě města, které vás nadchne. Dopřejte si pohodu na Kanárech například v termínu od 27. února do 5. března. 

Na palubu TAPu si zdarma vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (klasicky malý batoh či kabelku). Odbavené zavazadlo vás nejlevněji vyjde při nákupu v tarifu „Classic“, kdy za zpáteční letenku zaplatíte 5 578 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm  + osobní věc
  • Dostupnost: leden – březen 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na Kanáry nejen za pohodou

Gran Canarii, ostrovu ve vodách Atlantiku, se ne nadarmo přezdívá jako ostrovu obsahující celý kontinent. Vždyť dramaticky se měnící scenérie s džunglí na severu ostrova a s hornatou krajinou ve vnitrozemí, s vyprahlou pouští na jihu a s přenádherným písečným pobřežím, snad nemůže být schováno na jednom jediném ostrově… Neuvěříte vlastním očím. Gran Canaria je v ten samý okamžik také ostrovem čtyř ročních období, kdy se horké paprsky slunce jak lusknutím prstu střídají s hustou mlhou, silným větrem a na špičkách hor snad i s několika sněhovými vločkami. Procházky po plážích jsou však idylickou romantikou 365 dní v roce a Las Palmas de Gran Canaria nabídne historii i jedinečnou kulturu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a projeďte celou Gran Canarii křížem krážem. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 2 800 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Na Kanáry, a do celého Španělska, se již podíváme zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy na ostrov Gran Canaria za 3 978 Kč
Kanárské ostrovy: Gran Canaria z Prahy + stop v Lisabonu


Bude se hodit

Letiště Gran Canaria (LPA)

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)