Kam na prodloužený víkend se státním svátkem na konci září?
7.9.2021

Kam na prodloužený víkend se státním svátkem na konci září?

472

O této nabídce

Závěr devátého kalendářního měsíce přinese taktéž jeden státní svátek. Jedná se o úterý 28. září neboli Den české státnosti. Pokud vás to táhne na výlet do světa, pak se jedná o ideální možnost, kdy si cestu naplánovat. Na čtyřdenní výlet vám totiž postačí jediný den dovolené. A kam na tento prodloužený víkend vyrazit? Pořádně jsme se ponořili do rezervačních systémů aerolinek a níže vám přinášíme 31 parádních tipů na zahraniční dobrodružství na konci září. Věříme, že vás náš unikátní přehled zaujme a vyberete se svého favorita. 🙂

Vesměs se jedná o nabídku levných letenek z Prahy a především nedaleké Vídně, odkud je paleta dostupných destinací o poznání pestřejší. Vypravit se můžete za koupačkou na pláže Středozemního moře (Chorvatsko, Kypr, Malta, Sardinie, Sicílie či řecké ostrovy), do evropských metropolí (Brusel, Kodaň, Madrid či Stockholm), ale také do méně „profláklých“ destinací (dánský Billund, makedonský Ohrid nebo srbská Niš). Ceny nejlevnějších zpátečních letenek začínají na 472 Kč a ve většině inzerovaných případů se vejdete do 2 tisícovek.

Užitečné odkazy před cestou

Cestování v „době covidové /post-covidové“ je oproti dobám dřívějším o něco komplikovanější kvůli leckterým opatřením. Hodit se vám proto budou následující informace:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač (případně přes weby jednotlivých aerolinek)
  • Zavazadla: dle dopravce
    • Ryanair: příruční zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
    • Wizz Air: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
  • Dostupnost: září 2021
  • Termíny a destinace:

Ubytování

Ať již vás cesty zavanou kamkoliv, při hledání střechy nad hlavou se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Niše za 472 Kč

Kam na prodloužený víkend se státním svátkem na konci září?


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)