Kalifornie: Los Angeles i San Francisco z Berlína/Mnichova
15.3.2022

Kalifornie: Los Angeles i San Francisco z Berlína/Mnichova

7 342

O této nabídce

Moc hezkou promo akci si připravily aerolinky ze letecké aliance Oneworld. Konkrétně British Airways a Finnair nabízí letenky z blízkých německých letišť (Berlín a Mnichova) na západní pobřeží Spojených států amerických za skvělé ceny. Zpáteční letenky do Kalifornie ulovíte za 7 342 Kč. O pár stokorun levnější jsou tentokráte letenky do Los Angeles, ale za skvělou cenu pořídíte i letenky do San Francisca. Případně můžete příletové a odletové letiště libovolně zkombinovat díky funkci „Více měst“ v našem vyhledávači.

Termínů je dostupných velké množství (viz naše kalendáře níže), a to od dubna do června a poté během podzimu (od září do listopadu). Zaleťte si do Los Angeles třeba přes nadcházející velikonoční svátky v termínu od 12. do 26. dubna za 7 342 Kč >> REZERVUJ ZDE

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Los Angeles za 7 342 Kč

Kalifornie: Los Angeles i San Francisco z Berlína/Mnichova


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Helsinky – Vantaa (HEL)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

British Airways

Finnair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)