Šarm aš-Šajch: K Rudému moři za pár korun
29.9.2022

Šarm aš-Šajch: K Rudému moři za pár korun

1 974

O této nabídce

Zaleť si ohřát se pod spalující egyptské slunce a odpočinout pod fíkovníky – zvlášť v zimních měsících je taková exotická pauza nedocenitelná. Nízkonákladový dopravce Wizz Air teď dal do prodeje levné zpáteční letenky z Vídně do egyptského letoviska Šarm aš-Šajch za akční ceny již od 1 974 Kč! V nabídce je mnoho zimních a podzimních termínů od listopadu až do února příštího roku včetně termínů přes listopadový státní svátek a svátky vánoční. Tak který si vyberete?

V ceně letenky je zahrnuta přeprava malého příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla lze zakoupit za poplatek od 10 EUR a přepravu odbaveného zavazadla o hmotnosti až 20 kg za poplatek od 15 EUR. Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Vůně koření, pláže a dechberoucí pyramidy

Agathu Christie při návštěvě Egypta napadaly jedny z těch nejrafinovanějších vražd. Co bude asi napadat vás, až navštívíte Šarm aš-Šajch – kus země na Sinajském poloostrově proslulý neodolatelnými plážemi, dechberoucími korálovými útesy s nejrušnějším podmořským životem světa, pravou egyptskou atmosférou s vůní koření a jablečného čaje, vynikající kuchyní a květinami nejrůznějších druhů a barev? Nebo až se odsud vydáte do pár hodin vzdálené Káhiry, jež je díky své historické kulturní roli nazývána „Matkou měst“, abyste spatřili pyramidy – jediný dochovaný sedmý div starověkého světa či Velkou sfingu, navštívili Město mrtvých, prošli slavné egyptské archeologické muzeum a mnoho dalších absolutně mimořádných míst?

Podmínky pro cestování

Cestování do Egypta

Pro vstup na území Egypta není v souvislosti s epidemií nemoci COVID-19 nutné splňovat žádné zvláštní podmínky. Podrobnější informace a aktuální opatření sledujte na naší stránce Koronavirus v Egyptě.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Letenky do Egypta

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Šarm aš-Šajch

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky do Egypta z Vídně

Šarm aš-Šajch: K Rudému moři za pár korun

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)