JV Asie: Singapur z Prahy od dubna do června
24.4.2024

JV Asie: Singapur z Prahy od dubna do června

13 656

O této nabídce

Zaleťte si do jihovýchodní Asie a přistaňte na jednom z nejlépe hodnocených letišť světa, které má mj. i kino pro cestující zdarma. Zpáteční letenky do Singapuru z Prahy nabízí britská aerolinka British Airways za 13 656 Kč. Celou řadu krátkých i dlouhých termínů od dubna do června a po cestě vás čeká jeden přestup v Londýně na letišti Heathrow (LHR). Tak neváhejte a udělejte si výlet do Singapuru a prozkoumejte i další zajímavá místa v jeho okolí. Odletět můžete už tento týden například od 27. dubna do 5. května.

V ceně nejlevnějšího tarifu máte kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh nebo kabelka). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky v tarifu Economy Standard, kdy vás vyjdou na 15 132 Kč. Během dálkových letů dostanete teplé občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Navštivte fascinující Singapur

Město, přístav, zahrada, stát – to všechno v jednom je Singapur. Moderní vyspělé město plné architektonických a kulturních skvostů, zelených a vzdušných parků, a v neposlední řadě hromadou mrakodrapů, které ale kupodivu nezastiňují a nekazí ráz města – spíše naopak. Toto město si vytvořilo specifickou a dosti ojedinělou atmosféru, kterou zažijete opravdu málokde. Rozhodně se při návštěvě Singapuru nesmí vynechat show v Garden By the Bay. To si opravdu pak připadáte jak v jiném světě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Singapuru

Před cestou do Singapuru si nezapomeňte vyplnit příjezdový formulář. Očkování ani negativní test již nejsou potřeba. Více se dočtete v našem průvodci.

Náhled letenky z Prahy do Singapuru za 13 656 Kč

JV Asie: Singapur z Prahy od dubna do června


Kalendář dostupných termínů


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/zaletsi.cz/zaletsi.cz/wp-content/themes/zaletsi/inc/calendar.php on line 155

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/zaletsi.cz/zaletsi.cz/wp-content/themes/zaletsi/inc/calendar.php on line 176
Praha - Letiště Václava Havla - Singapur - Changi - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Singapur (SIN)

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)