Jordánsko: z Prahy do Ammánu v únoru či březnu
8.2.2022

Jordánsko: z Prahy do Ammánu v únoru či březnu

798

O této nabídce

Ještě jste nevyužili levných letenek z Prahy do Jordánska? Pak máte během v druhé poloviny letošní zimy další šanci. Zaleťte se v únoru nebo březnu ohřát na Blízký východ. Zpáteční letenky z Prahy do Ammánu ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za skutečně lákavé ceny začínají na 798 Kč. Dostupný je velký počet termínů, přičemž ceny většiny letenek se pohybují lehce nad hranicí jedné tisícikoruny. Z Prahy do Ammánu se létá 2× týdně, vždy v úterky a soboty. Vyrazte tedy ochutnat krásy jordánského království na prodloužený víkend nebo klidně na celý týden, což bude rozhodně lepší volba!

Všechny důležité informace o cestování do Jordánska i po „hášimovském království“ naleznete v našem PRŮVODCI PO JORDÁNSKU.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jordánska

Před cestou do Jordánska je třeba disponovat negativním PCR testem, vyplněným formulářem a cestovním pojištěním. Další PCR test podstoupíte po příletu do Jordánska přímo na letišti. Důrazně také doporučujeme vlastnit očkovací certifikát (viz Evropský COVID pas), a to kvůli přístupu ke službám na místě.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Jordánsku“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Jordánsko, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Jordánsko je správná volba

Poznejte Blízký východ v zemi, kde pohostinnost není sprosté slovo, a kde se o bezpečnost rozhodně bát nemusíte – v Jordánsku. Pokud vaše chuťové pohárky nenadchne zdejší výborná kuchyně, tak se o to zaručeně postará jeden ze sedmi novodobých divů světa – skalní město v Petře či měsíční krajina ve Wádí Rum. Není lepšího večera než sedět společně s berbery kolem ohně, usrkávat černý čaj a užívat si rozzářené hvězdné oblohy. Akabský záliv je pak jedním z nejvyhledávanějších míst pro potápění, ale o tom se pod hladinou Rudého moře můžete přesvědčit sami…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 798 Kč

Jordánsko: z Prahy do Ammánu v únoru či březnu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)