Jižní Turecko: z Prahy do Antalye během června
6.6.2024

Jižní Turecko: z Prahy do Antalye během června

od 2 462

O této nabídce

Když se dvě aerolinky perou, cestovatelé mají úsměv na rtech. Asi tak by se dala popsat současná situace mezi tureckými aerolinkami SunExpress a Pegasus Airlines na lince z Prahy do Antalye. Ceny zpátečních letenek totiž na této lince poklesly k hranici 2 462 Kč. Za tuto více než sympatickou cenovku pořídíš například termín od 11. do 18. června, další termíny jsou u obou aerolinek dostupné po téměř celý červen. 

V ceně letenky máš příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm u SunExpressu a do 40 × 30 × 15 cm u Pegasu. Pokud si chceš přikoupit větší kabinové zavazadlo, vyjde tě na 10 € za směr, za odbavené zavazadlo do 10 kg zaplatíš 15 € v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do Antalye nejen za plážovou pohodou

Země na dvou světadílech, vzduch se závanem orientu. Nesmírné bohatství kulturní, přírodní i historické, k tomu odpočinek na rozpáleném písku Turecké riviéry. Antalya je branou tohohle starobylého ráje, ztrať se v bludišti domů s bílou fasádou, tolik typických pro osmanskou architekturu. Stůj v úžasu před přírodním klenotem Pamukkale, v překladu bavlněný hrad. A opravdu, příkrý svah s terasovitými jezírky je pokryt sněhobílou horninou, jak kdyby kusem látky. Táhni podél pobřeží až k ruinám Uzuncaburç a romantické pevnosti Kizkalesi. Smlouvej ceny třpytivých ozdob a barevných šátků na všudypřítomných bazarech, uvolni své tělo v tureckých lázních Hamam.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vydej se za poznávačkou Turecké riviéry po vlastní ose. Vhod ti samozřejmě přijde půjčená kára, kterou najdeš v naší autopůjčovně. Na týden v červnu tě vyjde od 5 043 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Pro cestu do Turecka nepotřebuješ žádné speciální dokumenty, vystačíš si s platným pasem. Více informací najdeš v našem průvodci. 

Náhled letenky z Prahy do Antalye za 2 462 Kč
Jižní Turecko: z Prahy do Antalye během června

Bude se hodit

Letiště Antalya (AYT)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

SunExpress

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)