Jižní Korea: z Prahy do Soulu v business class s Turkish Airlines
10.9.2023

Jižní Korea: z Prahy do Soulu v business class s Turkish Airlines

42 018

O této nabídce

Akčních letenek v business class s odletem z našeho domovského letiště v Praze (PRG) se příliš mnoho neobjevuje. Zajímavou příležitost k cestě do světa v prémiové cestovní třídě však nyní nabízí letecká společnost Turkish Airlines. V rámci její aktuálně platné promo akce (končí dnes o půlnoci) máte mj. možnost ulovit zlevněné zpáteční letenky z Prahy do Soulu (ICN) v business class za 42 018 Kč. Naplánujte si proto zimní či jarní výlet do Jižní Koreje, kdy již samotná cesta bude nezapomenutelným zážitkem.

Krátké segmenty mezi Prahou (PRG) a Istanbulem (IST) absolvujete na palubě Airbusů A321, které ovšem disponují seatmapou 2+2 – tj. žádná vyblokovaná prostřední sedačka, nýbrž regulérní „business class úprava“ přední části kabiny. Dálkové lety z Turecka do Jižní Koreje a zpět (délka lety 10/11 hodin) si potom naplno užijete na palubě Boeingu 777. V tureckém hlavním městě vás v obou směrech čekají klidné přestupy, během nichž samozřejmě využijete služeb tamějších salonků. Termínů je k dispozici dostatek, hledejte je od ledna do dubna příštího kalendářního roku.

PS: V aktuálně probíhající promo akci tureckého dopravce pořídíte také akční letenky z Prahy do Vietnamu – v business class do Ho Či Minova města za 40 411 Kč.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • štědrý zavazadlový limit = odbavené zavazadlo á 40 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky na dálkovém letu (Boeing 777-300) z Istanbulu do Jižní Koreje a zpět
  • prvotřídní catering během letu
  • možnost navštívit letištní salonky v Praze, Istanbulu i Soulu
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Veškeré informace o letišti v Soulu (ICN), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jižní Koreje

Cestování do Jižní Koreje od 1. října 2022 nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum ve formě elektronické registrace K-ETA, kterou si snadno opatříte online na této stránce (cena je 10 000 wonů aka cca 180 Kč). Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Jižní Koreji“.

Náhled letenky z Prahy do Soulu v business class za 42 018 Kč

Jižní Korea: z Prahy do Soulu v business class s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Soul Inčchon (ICN)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)