Z Prahy do Vietnamu v business class s Turkish Airlines
7.9.2023

Z Prahy do Vietnamu v business class s Turkish Airlines

40 411

O této nabídce

Tipy na letenky v prémiové cestovní třídě alias business class nám tu v posledních dnech létají jeden za druhým. A je to pecka za peckou! Dnes nám, cestovatelům, opět dělá radost jedna z nejlepších leteckých společností na světě, a to Turkish Airlines. V jejich rezervačním systému se totiž objevily akční letenky s cílem v jižním Vietnamu. Odlet tentokráte připadá dokonce na naše domovské letitě, na Prahu! Zpáteční letenky v business class z pražského Letiště Václava Havla (PRG) do Ho Či Minova města (SGN) pořídíte za velmi phohodovou cenu 40 411 Kč! Standardní cena takových letenek přitom bývá kolem 65 tisíc Kč a výše…

Krátké segmenty mezi Prahou (PRG) a Istanbulem (IST) absolvujete na palubě Airbusů A321, které ovšem disponují seatmapou 2+2 – tj. žádná vyblokovaná prostřední sedačka, nýbrž regulérní „business class úprava“ přední části kabiny. Dálkové lety z Turecka do Vietnamu a zpět (délka lety 10/11 hodin) si potom naplno užijete na palubě moderního Airbusu A350-900. V tureckém hlavním městě vás v obou směrech čekají klidné přestupy, během nichž samozřejmě využijete služeb tamějších salonků. Termínů je k dispozici dostatek od letošního listopadu až do léta 2024 – vč. Vánočních svátků nebo státních svátků v květnu.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • štědrý zavazadlový limit = odbavené zavazadlo á 46 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky na dálkovém letu (moderní Airbus A350-900) z Istanbulu do Vietnamu a zpět
  • prvotřídní catering během letu
  • možnost navštívit letištní salonky v Praze, Istanbulu i Ho Či Minově městě
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Pokud máte políčeno na levné letenky do Vietnamu, ale nepotřebujete cestovat v prémiové cestovní třídě, určitě se podívejte na standardní nabídku letenek z Prahy do Vietnamu v ekonomické třídě za 15 857 Kč.

Business class letenky z Prahy do Vietnamu

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Vietnamu

Cestování do Vietnamu je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Nezapomeňte ale na turistické vízum. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Vietnamu“.

Náhled letenky z Prahy do Ho Či Minova města v business class za 40 411 Kč

Z Prahy do Vietnamu v business class s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)