Jižní Itálie: Bari z Vratislavi během května a června
2.5.2024

Jižní Itálie: Bari z Vratislavi během května a června

od 1 275

O této nabídce

Cestující, kteří mají dobře dostupné letiště v polské Vratislavi a mají v hledáčku levné letenky na jih Apeninského poloostrova, potěšíme naším dalším tipem. Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky do Bari z Vratislavi, které ulovíš od 1 275 Kč. Dostupné jsou termíny během května a června, což je ideální doba na dovolenou na jihu Itálie. Pokud chceš prozkoumat region Apulie, neváhej, a kup si letenky například v termínu od 26. do 29. května. 

Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, ostatní si nepatrně připlatí. Pokud poletíš alespoň ve dvou, členství se ti vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně máš přepravu příručáku o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud si s sebou do Itálie chceš vzít větší kabinové zavazadlo, přikoupíš si ho v rámci služby Priority od 823 Kč za směr. Odbavený bágl do 10 kg tě vyjde od 492 Kč za jeden směr.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vratislav.

Apulii si zamiluješ

Tyrkysové moře svádějící ke koupání, krása baroka a malebnost kamenných domků, okouzlující Alberobello a atmosféra minulosti dřímající mezi bílými zdmi městečka Ostuni. A pak taky ta šťavnatá, lahodná chuť vytékající z typického sýru burrata a omamnost růžového vína, vůně čerstvě vylisovaného oleje linoucí se pod korunami všudypřítomných olivovníků. To je Apulie! V Bari, jakožto hlavní metropoli, tam to žije. Staré město plné bazilik a kostelů kontrastuje s ruchem moderního centra pulzujícím zábavou a hudbou, vše je tam hlasité, rychlé a poněkud zmatené, ale s nezaměnitelným kouzlem jižní Itálie.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vratislavi do Bari za 1 275 Kč
Jižní Itálie: Bari z Vratislavi během května a června

Bude se hodit

Letiště Bari (BRI)

Letiště Vratislav (WRO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)