Jihovýchodní Asie z Prahy: do Thajska i Malajsie
5.6.2023

Jihovýchodní Asie z Prahy: do Thajska i Malajsie

13 234

O této nabídce

S pěknou nabídkou letenek do jihovýchodní Asie přichází nízkonákladová aerolinka SalamAir. V její nabídce aktuálně ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Malajsie, přesněji řečeno do hlavního města Kuala Lumpur, za 13 234 Kč. Nakombinovat si lze také open-jaw letenky s příletem do thajského Bangkoku a návratem právě z Malajsie – cena vychází prakticky stejně.

Základní tarif „Light“ neobsahuje odbavené zavazadlo. Potřebujete-li cestovat i s ním (váhový limit 20 kg), jednoduše si letenky zakupte ve vyšším tarifu „Friendly“, jehož příplatek činí pouhých 7 € / směr. Cestou na dovolenou vás čeká hladký přestup v ománském Maskatu (MCT), zatímco v rámci zpátečního routingu se jedná o delší layover (vč. nocování). Tranzitní víza dostanete ale zdarma a zastávku rozhodně využijte k návštěvě hlavního města sultanátu nebo jeho okolí.

Jak se dostat z letiště v ománském hlavním městě a další užitečné tipy naleznete v našem novém průvodci letiště Maskat (MCT).

Akční letenky z Prahy do Thajska a Malajsie

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska a Malajsie

Cestování do Thajska i Malajsie je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na našich stránkách „Koronavirus v Thajsku“ a „Koronavirus v Malajsii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Prahy do Kuala Lumpur za 13 234 Kč

Jihovýchodní Asie z Prahy: do Thajska i Malajsie


Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Kuala Lumpur (KUL)

Letiště Praha (PRG)

SalamAir

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)