Jih Itálie: z Ostravy do Lamezia Terme o letních prázdninách
25.1.2024

Jih Itálie: z Ostravy do Lamezia Terme o letních prázdninách

4 519

O této nabídce

S letenkami do Itálie dnes ještě nekončíme! A nyní potěšíme cestovatele, kteří mají dobře dostupné letiště v Ostravě. Tuzemský dopravce Smartwings nabízí zpáteční letenky z Ostravy na jih Itálie – do Lamezia Terme (SUF) v regionu Kalábrie. Pořídíte je za 4 519 Kč v nejoblíbenějším období roku, tedy od června do září, vždy na týdenní pobyt. Tak na nic nečekejte a ulovte si letenky na letní dovolenou v Itošce třeba v termínu od 4. do 11. července, kdy využijete i volný pátek.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo si koupíte za 750 Kč v jednom směru. Jídlo a pití jsou na palubě Smartwings pouze na prodej.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Ostrava.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Prozkoumejte samotný jih Itálie pohodlně díky půjčenému autu. Tu nejlepší nabídku najdete v naší autopůjčovně, kde vás ideální kára vyjde od 7 319 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Pro cesty do Itálie nepotřebujete žádná očkování ani negativní testy. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Ostravy do Lamezia Terme za 4 519 Kč
Jih Itálie: z Ostravy do Lamezia Terme o letních prázdninách

Bude se hodit

Letiště Lamezia Terme (SUF)

Letiště Ostrava (OSR)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)