Jarní prodloužené víkendy v Londýně z Drážďan
6.3.2023

Jarní prodloužené víkendy v Londýně z Drážďan

733

O této nabídce

Blížící se jaro a teplejší počasí svádí k poznávačce zahraničních metropolí. Díky aerolince Ryanair si nyní můžete zaletět na prodloužené víkendy do Londýna z Drážďan od 733 Kč. Za tuto cenu se nabízí například termín od 11. do 14. května a termíny do 1 000 Kč jsou dostupné od druhé poloviny dubna do konce června. Rotace probíhají vždy ve čtvrtek a neděli večer, na tři dny v Londýně vám tedy bude stačit jeden den dovolené. Lety Ryanairu klasicky míří na letiště Londýn Stansted.

V ceně letenky máte zdarma příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm a neomezené hmotnosti. Větší příruční zavazadlo si můžete zakoupit od 376 Kč za jeden směr, případně odbavené zavazadlo vás vyjde od 517 Kč v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesty do Spojeného království

Pro cesty do Spojeného království již nepotřebujete certifikáty, testy ani formuláře. Pro aktuální opatření a podmínky navštivte naši stránku „Koronavirus ve Velké Británii“.

Myslete však na to, že Spojené království již není součástí Evropské Unie, tudíž si nezapomeňte cestovní pas.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Londýn – město pro každého

Londýn můžete poznávat celý život, a stejně pokaždé objevíte něco nového. Jakoby tahle kosmopolitní metropole obsahovala snad celý svět. Na rušných ulicích slyšíte zpěvný britský přízvuk, přitom cítíte vůni indického jídla a vidíte ženy v hidžábech. Zaleť si nasát tuhle jedinečnou atmosféru! Omrkněte ikonický Big Ben, Westminster a Buckinghamský palác. Vyrazte na nákupní horečku na populární Oxford Street nebo do punkové čtvrti Camden Town, navštivte jedno z rozsáhlých muzeí a galerií a nakoukněte do Warner Bros. studia, kde se natáčel Harry Potter. No a pokud tohle celé chcete vidět z ptačí perspektivy, neváhejte a nasedněte na London Eye a nechte se unášet pohádkovým výhledem!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Drážďan do Londýna za 733 Kč
Jarní prodloužené víkendy v Londýně z Drážďan

Bude se hodit

Letiště Drážďany (DRS)

Letiště Londýn Stansted (STN)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)