Jarní letenky z Vídně do španělského Bilbaa
26.3.2024

Jarní letenky z Vídně do španělského Bilbaa

od 757

O této nabídce

Objevujte méně známé destinace než se do nich nahrnou davy turistů. Jednou z nich je bezpochyby Baskicko, region ležící na severu Španělska, kde si na své přijdou nejen surfaři. Zpáteční letenky z Vídně do Bilbaa za super cenu pořídíte u aerolinky Wizz Air. Ta začíná na 757 Kč na jarní termíny v dubnu a květnu letošního roku. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Navštivte Baskicko například v termínu od 24. do 28. dubna. 

V ceně letenky máte zdarma přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho od 378 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 366 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Bilbao i Baskicko vás mile překvapí

Půvabné Bilbao, a s ním i celé Baskicko, je krásným místem na severu Španělska. Ale jiného Španělska, než které nejspíš znáte – ne toho vyprahlého, políbeného sluncem, se spoustou tance, zábavy a zpěvem. Baskicko leží v zeleném, rozkvetlém Španělsku. Nepanují tu taková vedra a pobřeží omývané Atlantským oceánem je spíše drsné a kamenité, než že by vábilo ke koupeli. To, co vám v Baskicku přilne k srdci, jsou milí a pohostinní Baskové, kultura a výborné jídlo. Hlavně na jazyku se rozpadající ryby! A procházka pastvinami posetými stádem ovcí, malebnými kostelíky a historickými vesničkami. Navštivte kouzelné Elciego, Briñas a Haro, nezapomeňte ochutnat zdejší víno.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Projeďte sever Španělska křížem krážem, jak jinak než díky půjčenému autu. Bohatou nabídku vozů najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 401 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou na Pyrenejský poloostrov nemusíte řešit negativní test ani očkovací certifikát. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Vídně do Bilbaa za 757 Kč

Jarní letenky z Vídně do španělského Bilbaa


Bude se hodit

Letiště Bilbao (BIO)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)