Jarní letenky z Katovic do Liverpoolu nejen na prodl. víkendy
19.3.2024

Jarní letenky z Katovic do Liverpoolu nejen na prodl. víkendy

od 636

O této nabídce

Pokud máte dobře dostupné letiště v polských Katovicích, neváhejte, a zpříjemněte si jaro výletem na západní pobřeží Velké Británie. Maďarská nízkonákladovka Wizz Air nabízí zpáteční letenky z Katovic do britského Liverpoolu nejen na jarní prodloužené víkendy od 636 Kč. Za lákavé ceny pořídíte několik termínů během dubna, května a ke konci června. Prozkoumejte nejen Liverpool v termínu od 2. do 9. dubna. 

Za zmíněnou cenu pořídí letenky členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, ostatní si budou muset nepatrně připlatit. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud preferujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 741 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 607 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Katovice.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Láká vás průzkum britského venkova a dalších měst v blízkosti Liverpoolu? Půjčte si káru v naší autopůjčovně a navštivte co je libo. Super auto vás vyjde od 591 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Velké Británie

Při vstupu na území Velké Británie potřebujete platný pas, očkování nebo negativní test nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Náhled letenky z Katovic do Liverpoolu za 636 Kč
Jarní letenky z Katovic do Liverpoolu nejen na prodl. víkendy

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)