Letenky z Katovic do Kodaně během jara
22.2.2024

Letenky z Katovic do Kodaně během jara

od 575

O této nabídce

Pokud máte dobře dostupné letiště v polských Katovicích a hledáte evropskou metropoli ke krátké jarní návštěvě, tak vás potěší dnešní tip. Zpáteční letenky z Katovic do Kodaně nabízí aerolinka Wizz Air za nízké ceny. Pořídíte je od 575 Kč na termíny od dubna do června letošního roku. Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Navštivte Kodaň například v termínu od 19. do 22. května. 

Zdarma máte v ceně letenky přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 404 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 504 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Katovice.

Poznejte šťastnou Kodaň

Chystáte se někam na prodloužený víkend a Řím s Paříží už jste viděli? Co zkusit dánské hlavní město Kodaň? Díky relativně levným letům z Prahy se sem dostanete za dobrý peníz. Pokud máte rádi brouzdání po městě a sem tam nějaké to posezení na dobrou kávu nebo pivko, budete Kodaň milovat. Vynikajících kaváren tu mají opravdu hodně a hospůdek jakbysmet. Rozhodně si půjčte kolo, je to zaručeně nejlepší dopravní prostředek pro pohyb po městě. A co byste neměli vynechat? Určitě se zastavte u sochy Malé mořské víly, je to sice trošinku zklamání, ale kdo ji neviděl, jako by v Kodani nebyl. Pak nevynechejte královský palác Christiansborg, věž Rundetaarn (dá se na ní vyjet na koni) a potom nějaké to trápení vašeho žaludku na atrakcích v zábavním parku Tivoli. A když vám zbude čas, zavítejte do Christiánie. Je to čtvrť Kodaně, kde na zákony koukají z trochu benevolentnějšího, no řekněme hipízáckého úhlu pohledu. Možná právě proto je Kodaň neustále vyhlašovaná jako nejšťastnější metropole na světě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dánska

Do severské metropole se podíváte zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Dánsku“.

Náhled letenky z Katovic do Kodaně za 575 Kč
Letenky z Katovic do Kodaně během jara

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)