Jarní letenky na Aljašku z Mnichova
15.4.2024

Jarní letenky na Aljašku z Mnichova

13 677

O této nabídce

Aljašská příroda vás prostě chytne za srdce a vy si ji zamilujete. Americká aerolinka United Airlines nabízí zpáteční letenky na Aljašku z německého Mnichova, konkrétně do města Anchorage. Vyjdou vás na 13 677 Kč na jarní termíny v dubnu a květnu – třeba už na příští týden. Po cestě vás čeká krátký přestup v Chicagu po cestě tam a po cestě zpět budete mít i dostatek času k pohodové návštěvě města. Tak si zaleťte na Aljašku například v termínu od 26. dubna do 6. května. 

V ceně letenky máte velké kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 35 × 22 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky ve vyšším tarifu Economy, kdy vás vyjdou na 16 725 Kč a zavazadlo budete mít v ceně. Během zaoceánského letu na vás bude čekat teplé občerstvení a široká nabídka nápojů.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech do 56 × 35 × 22 cm + osobní věc
  • Dostupnost: duben & květen 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Na Aljašku za divokou přírodou

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulejte se krajinou, zdolávejte hory. Pozorujte tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obujte mačky a cepíny pevně sevřete ve svých dlaních, pokořte ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a váš respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jste ještě neviděli. Tak na co ještě čekáte?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Jak jinak strávit dovolenou na Aljašce než pořádným roadtripem. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 2 300 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Pak už si vystačíte jen s platným pasem, další dokumenty již nejsou třeba. Více informací najdete v našem průvodci. 

Náhled letenky z Mnichova na Aljašku za 13 677 Kč
Jarní letenky na Aljašku z Mnichova


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr USA [Alaska])

Let zpátky

Mnichov - Anchorage - Ted Stevens - Mnichov
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)