Jarní letenky do romantických Benátek z Prahy
19.1.2023

Jarní letenky do romantických Benátek z Prahy

480

O této nabídce

Kam v jarních měsících za kulturou, architekturou a dobrým jídlem? No přece do Benátek! Využijte levných letenek do Benátek z Prahy s nízkonákladovou aerolinkou Wizz Air, které se prodávají již od 480 Kč. V nabídce je široká škála jarních termínů od března až do května včetně velikonočních státních svátků. Co třeba 10. až 17. května? Stačí si vybrat, zarezervovat a letět!

V ceně letenky je zahrnuta přeprava malého příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla lze zakoupit za poplatek od 10 EUR a přepravu odbaveného zavazadla o hmotnosti až 20 kg za poplatek od 15 EUR.

Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Podmínky pro cestování

Cestování do Itálie

Pro cestu do Itálie není nutné v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky. Další detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce Koronavirus v Itálii.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky do Benátek

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Romantické Benátky

Ach ty romantické Benátky! Poseté historickými paláci, protkané kanály a po třpytivé hladině jejich vod klouzají typické gondoly. Benátské kouzlo vás svádí už jen při pomyšlení na to město, ale jakmile tam poprvé vkročíte, stejně neuvěříte vlastním očím. Zapomeňte na cokoli co má kola, malebnými uličkami se procházejte pěšky nebo plujte na palubě gondoly či vaporetta. Navštivte náměstí svatého Marka, žasněte nad jeho bazilikou a slavnou věží Torre dell’Orologio. Vyjděte na téměř stometrovou Campanile a nechte se omámit výhledem nad taškami střech. Zvlášť působivý je v době, kdy slunce jde spát a město se celé rozzáří díky množství pouličních lamp.

Ubytování v Benátkách

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking nebo AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pro jistotu vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky do Benátek z Prahy

Jarní letenky do romantických Benátek z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)