Jarní letenky do Arménie: z Vídně do Jerevanu
8.2.2024

Jarní letenky do Arménie: z Vídně do Jerevanu

od 748

O této nabídce

Objevte kouzlo dechberoucí Arménie. Linku z Vídně do arménského Jerevanu (EVN) obsluhuje aerolinka Wizz Air, a díky ní nyní ulovíte letenky za skvělou cenu. Jejich cena začíná na 748 Kč a dosáhnou na ni členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Termíny jsou dostupné na jarní termíny – od března do května, například od 12. do 15. dubna. 

V ceně letenky máte přepravu jednoho příručního zavazadla o max. rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 1 119 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 1 045 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Vydejte se do nádherné země pod Kavkazem

Země zapomenutá na pomezí Evropy a Asie, skrytá před světem ve stínu majestátní hory Ararat. První země křesťanská, překrásná Arménie. Zvlněná krajina s vůní lesů je poseta honosnými kláštery, starými kostely a romantickými zříceninami. Vypravte se za poznáním katedrály sv. Matky Boží ležící na poutním místě zvaném Ečmiadzin. Pohlédněte na kompozici načervenalých zdí klášteru Chor Virap a sněhově bíle přikrytých vrcholů v pozadí. Vrcholy to nejsou ledajaké, vždyť podle bájí a pověstí tu zakotvil svou archu sám Noe.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud preferujete dopravu půjčeným autem, tak se podívejte do naší autopůjčovny. Ideální kára vás tam vyjde od 792 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Arménie

Před cestou do Arménie se nemusíte trápit žádnou byrokracií. Očkování ani test nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Arménii“.

Náhled letenky z Vídně do Jerevanu za 748 Kč
Jarní letenky do Arménie: z Vídně do Jerevanu


Bude se hodit

Letiště Jerevan (EVN)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)