Japonsko: z Vídně do Ósaky se 2 odbavenými zavazadly
27.12.2023

Japonsko: z Vídně do Ósaky se 2 odbavenými zavazadly

15 465

O této nabídce

Aerolinka Air China nám před Vánoci nadělila akční letenky z Mnichova do několika asijských destinací a s nadílkou pokračuje i mezi svátky. Tentokrát nabízí letenky z Vídně do japonské Ósaky za skvělých 15 465 Kč, kdy v ceně letenky máte i přepravu 2 odbavených zavazadel. A to nejlepší? Termíny jsou dostupné v lednu a únoru a poté od dubna do června, kdy v Japonsku kvetou sakury a celá země se zbarví do růžové. Tak neváhejte a ulovte si letenku například v termínu od 23. dubna do 10. května, kdy využijete i 2 státní svátky. Po cestě vás čeká jeden přestup v Pekingu.

V ceně letenky máte 2 odbavená zavazadla o hmotnosti do 23 kg, jak jsme již zmínili výše. Na palubu letounů si pak vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Jarní Japonsko

Země vycházejícího slunce vábí na nejen na svou odlišnost od okolního světa, ale také na kontrasty, které skrývá v sobě samotné. Ósaka a Kjóto, dvě místa vzdálená od sebe pouhou hodinu cesty, a přitom si jsou protipólem. V Ósace se vysoko k nebi zdvihají moderní mrakodrapy zahalené září neonů, karaoke songy se mísí s vůní vyhlášené místní gastronomie. Observatoř plovoucí zahrady otevírá pohled na naprosto skvostné panorama metropole, po západu slunce se pod nohama rozzáří hvězdná obloha a vy jako byste se vznášeli. Kontrastem k futurismu Ósaky je spící Kjóto. Zažilo vrcholné období rozkvětu tradiční japonské kultury, jeho zahrady rozkvetlé bílými a narůžovělými kvítky sakur jsou poseté tisíci svatyněmi, paláci a dechberoucími chrámy. Mezi nimi cupitají tajuplné gejši. Nespěchejte, zastavte se, zhluboka se nadechněte. S klidem v duši si prohlížejte krásy Zlatého a Stříbrného chrámu, napijte se z pramene posvátné léčivé vody klášteru Kijomizu-dera.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska a přestup v Číně

Negativní test a očkovací certifikát už můžete při cestách do Japonska nechat doma. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Při přestupu v Číně máte nárok na transitní víza zdarma. Aktuální opatření a více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Vídně do Ósaky za 15 465 Kč
Japonsko: z Vídně do Ósaky se 2 odbavenými zavazadly


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)